Świętokrzyska Gala [zapowiedź]

Świętokrzyska Gala [zapowiedź]
25.08.2016 15:36
Wiecie co będzie? Będzie zabawa, będzie się działo! Już w najbliższą sobotę w Kielcach odbędzie się kolejna Świętokrzyska Gala Kabaretowa. Transmisja w POLSACIE od 20:05.
Niestety to kolejna impreza kabaretowa (obok Płocka, Lidzbarka czy Szczecina), z której zrezygnowało TVP. Na szczęście Świętokrzyską Galę pokaże Polsat, który powoli przejmuje od Telewizji Publicznej schedę w transmitowaniu imprez kabaretowych.
Na scenie zaprezentuje się prawdziwa śmietanka polskiej sceny kabaretowej: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Kabaret K2, Kabaret pod Wyrwigroszem, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Andrzej Poniedzielski, Kabaret z Konopi, Kabaret na Koniec Świata! Imprezę poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną.
Zobacz zwiastun imprezy:
Czego możemy się spodziewać?
Zabrzmi to trywialnie, ale patrząc na trzy poprzednie edycje - sporej dawki śmiechu na wysokim poziomie!
Kabaret Skeczów Męczących i Andrzej Poniedzielski pochodzą z Kielc, więc jak co roku będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. W poprzednich latach zaprezentowali się znakomicie:
Na scenie wystąpi także Kabaret Moralnego Niepokoju, który po pierwsze znów jest w wysokiej formie, a po drugie - w zeszłym roku w Kielcach stanął na wysokości zadania, prezentując ten znakomity skecz:
Do tego Kabaret Nowaki, który w ubiegłym roku w Kielcach zaprezentował m.in. sequel przygód Krystyny i Księdza oraz Adę w pełni okazałości :)
Znów zobaczymy także Paranienormalnych, którzy dają gwarancję wysokiego poziomu skeczów, przeplecionych znakomitym stand-up'em pomiędzy skeczami.
W tym roku w Kielcach ponownie wystąpi też Marcin Daniec i to właśnie tego występu jesteśmy najbardziej ciekawi! Dlaczego? Daniec w Kielcach pojawił się w roku 2013 i 2015. I nie potrafimy ocenić, który z tych występów był lepszy. Oba z pewnością ZNAKOMITE!
Wszystkie skecze z dotychczasowych Świętokrzyskich Gal tutaj: Świętokrzyska Gala Kabaretowa

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 805 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio