Kabaret na żywo w Polsacie!

Kabaret na żywo w Polsacie!
03.09.2016 22:53
Już jutro w Polsacie rusza nowy, cotygodniowy program "Kabaret na żywo". Emisja odbywać się będzie w każdą niedzielę, o 20:00 (jutro wyjątkowo start o 20:15), a program trwać będzie dwie godziny. "Kabaret na żywo" w ramówce Polsatu zastąpi "Tylko muzyka. Must be the music".
Gospodarzem pierwszego odcinka będzie Kabaret Skeczów Męczących! Na scenie wystąpią także: Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów), Kasia Pakosińska, Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju), Agnieszka Litwin – Sobańska (Jurki), Stanisław Tym oraz gwiazda muzyczna: Kuba Sienkiewicz, który po raz pierwszy wystąpi w skeczu kabaretowym – i to nie byle jakim: premierowym "Psychiatryku" Kabaretu Skeczów Męczących.
Reżyserem programu została Beata Harasimowicz, która reżyserowała m.in. takie programy jak: Dzięki Bogu Już Weekend", "Latający Klub Dwójki", a także letnie i jesienne festiwale kabaretowe pokazywane w TVP. Ostatecznie po 24 latach pracy odeszła z telewizji publicznej i rozpoczęła współpracę z Polsatem. Czy to oznacza koniec kabaretów w TVP? Tego nie wiemy. Z pewnością Polsat wraca z programami kabaretowymi z przytupem, mając kilka asów w rękawie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 805 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio