Czwarta fala idzie w disco!

Czwarta fala idzie w disco!
30.08.2016 13:06
Kabaret Czwarta Fala ewidentnie nie próżnuje. Co jakiś czas zaskakują nas swoimi pomysłami. Tym razem zdecydowali się pójść śladami Szymona Jachimka, który zostawił kabaret dla muzyki disco (przeczytaj)! Oczywiście Czwarta Fala nie rezygnuje z kabaretu, ale ich najnowsze dzieło jest zdecydowanie bardziej w klimacie Zenona Martyniuka niż Zenona Laskowika. ;)
Oczywiście profesjonalnie zrealizowany teledysk pełen jest dwuznaczności i zabawnych tekstów, mamy kilka żartów ocierających się o granice poprawności politycznej, no i szyderę z nieco mniej inteligentnej części społeczeństwa:
Nam jednak zdecydowanie bardziej spodobało się poprzednie dzieło chłopaków z Kielc. Rzutkie, zdawkowe i świeże. Chodzi nam oczywiście o film "Wiadomości z przyszłości: Rok 2039", który możecie zobaczyć tutaj:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 805 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio