KABARETOWA NOC POD GWIAZDAMI już w piątek o 20:00 w TV PULS!

KABARETOWA NOC POD GWIAZDAMI już w piątek o 20:00 w TV PULS!
22.08.2018 23:45

„KABARETOWA NOC POD GWIAZDAMI” NA 39. LIDZBARSKICH WIECZORACH HUMORU I SATYRY TYLKO W TV PULS!
Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, oraz Burmistrz miasta Lidzbark Warmiński zapraszają na „Kabaretową Noc pod Gwiazdami” w ramach 39. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Widzów TV Puls bawić będą uwielbiani przez publiczność: Kabaret Paranienormalni, Artur Andrus, Łowcy B. i wielu innych wspaniałych artystów! Prowadzenie: Jarek Marek Sobański i Mariusz Kałamaga.
Emisja: piątek 24 sierpnia, godz. 20:00. Tylko w TV Puls!
Lato w TV Puls wciąż trwa! Po znakomicie przyjętej „Wielkiej zabawie TV Puls w Dolinie Charlotty” oraz „20. Mazurskiej Nocy Kabaretowej” TV Puls zaprasza na kolejny wieczór pełen pozytywnych emocji – „Kabaretową Noc pod Gwiazdami”!
Już w piątek 24 sierpnia widzowie TV Puls przeniosą się do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie w scenerii gotyckiego Zamku biskupiego wystąpią specjalnie dla nich kabarety: Paranienormalni, Koń Polski, Łowcy B., Kabaret Zachodni, Kabaret Czesuaf, artyści: Artur Andrus, Szymon Łątkowski oraz zespół Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. W roli prowadzących: Jarek Marek Sobański i Mariusz Kałamaga. Będą najlepsze skecze, piosenki i niespodzianki jak np. fraszki Ignacego Krasickiego w zupełnie nowej odsłonie i w muzycznej aranżacji!
„Kabaretowa Noc pod Gwiazdami” jest częścią Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, ogólnopolskiego przeglądu kabaretowego organizowanego od 1976 roku – z przerwami - w Lidzbarku Warmińskim. W ramach „Wieczorów…” odbywają się, oprócz „Kabaretowej Nocy pod Gwiazdami” m.in. Turnieje o Złotą Szpilkę, Wieczory autorskie, czy Wieczór stand-up comedy. Patronem „Wieczorów…” jest Książę Poetów Polskich – Ignacy Krasicki. Występy odbywają się w scenerii XIV-wiecznego gotyckiego Zamku biskupiego.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 896 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio