Bytomska Edukacja Kabaretowa

23.06.2016 14:32
Skecz klasyczny, monolog estradowy, piosenka niekoniecznie z tekstem, parodie, wstawki taneczne do muzyki lub nie, improwizacja kabaretowa, dialog z publicznością, z ustami pełnymi śmiechu - zapewni to BEK, czyli Bytomska Edukacja Kabaretowa.
W drugi weekend października Bytom odwiedzą: Kabaret Czesuaf, Kabaret PUK, Grupa Improwizacyjna AD-HOC oraz Wojciech Tremiszewski. Będzie śmiesznie! Zapraszamy!
Wystąpią:
Kabaret Czesuaf – profesjonalne, wszechstronne, geograficznie i sezonowo nieograniczone poprawianie nastrojów, wywoływanie uśmiechów, wprawianie w dobry humor. Oferują dobre żarty, zgrabne puenty oraz piosenki z dobrym tekstem i nienachalnym wokalem. W cenę wliczone 10-letnie doświadczenie sceniczne, zadowolenie klienta oraz niebanalna uroda zespołu. Uwaga – bisy gratis!
Kabaret PUK powstał w 2008 roku, w Krakowie. W szybkim tempie skradł serca widzów zarówno w Krakowie jak i w Polsce. Podczas siedmiu lat działalności PUK zdołał zawojować najważniejsze festiwale kabaretowe w Polsce: PAKA, Ryjek, Lidzbarskie Wieczory Humory i Satyry, a także wziąć udział w prestiżowych realizacjach telewizyjnych: Zielonogórska Noc Kabaretowa, Rybnicka Jesień Kabaretowa czy Kabaretowa Noc Listopadowa. Humor Kabaretu PUK można określić jako mieszankę absurdu, czarnego dowcipu i tematów damsko-męskich. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie! Najlepszą rekomendacją dla utalentowanych kabareciarzy jest to, że grając regularnie w Krakowie od siedmiu lat mają stałą widownię, która śledzi ich poczynania i przychodzi na występy.
Grupa AD HOC powstała w październiku 2008, jest jedną z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją teatralno-kabaretową. Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro – wszystkie tworzone są na scenie, na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów.
Wieczór Komedii Improwizowanej: Każdy spektakl składa się z około 15 różnorodnych, improwizowanych form (gier i piosenek), w których bohaterowie, miejsca i czasy akcji zmieniają się jak w kalejdoskopie. Kalejdoskopem tym kręcą nie tylko aktorzy, ale i widzowie, biorąc aktywny udział w przedstawieniu i mając pełne prawo do decydowania o tym, co wydarzy się na scenie.
Zaletami takich występów są: -niepowtarzalność- widz ma świadomość unikalności występu- nie jest możliwe powtórzenie go po raz drugi; -energetyczność- improwizacja jest bardzo żywą dziedziną kabaretową, zarówno dla kabareciarzy jak i widzów; -interaktywność- widownia podając sugestie decyduje na jaki temat ma być scena, kto ma w niej wystąpić etc.
Na BEK – u gościem Grupy będzie Wojciech Tremiszewski, czyli improwizator, aktor, dowcipas i figlarz. Niegdyś członek Kabaretu Limo. Niegdyś Warren w „Spadkobiercach”. Obecnie improwizuje z Peletonem i W Trzech Osobach oraz gra Mickiewicza w swoim monodramie. Prowadzi też warsztaty i rower. Życzy wszystkiego najlepszego.
CZAS:
7 października (piątek), godz. 19.00, Kabaret Czesuaf Kabaret PUK
8 października (sobota), godz. 19.00, Grupa Improwizacyjna AD-HOC
MIEJSCE: BECEK Bytomskie Centrum Kultury, Plac Karin Stanek 1, Sala To-Tu
BILETY: 7 października (piątek), 25 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu prezentacji)
8 października (sobota), 20 zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu prezentacji)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio