NOWY PROGRAM FAIR PLAY CREW !!!

14.05.2019 10:24
„Kiedyś to było” – to nowy program  kabaretowy formacji Fair Play Crew. Ich ponad 20 letni dorobek taneczny i niezrównane umiejętności sceniczne sprawiają, że Fair Play Crew w swoim familijnym show śmieszą bez słów. Nic więc dziwnego, że ich występy są uwielbiane w każdym kraju, w którym się pojawią. Gościli na scenach i przed kamerami popularnych telewizyjnych show m.in. w USA, w Chinach, we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii czy na Słowacji.
Nowa, świeża formuła komedii zachwyciła środowisko kabaretowe oraz jury i widownię najważniejszych polskich festiwali kabaretowych. Występy Fair Play Crew były sensacją 31. edycji PAKI (pierwsze miejsce oraz nagroda publiczności). Mulatka i Ryjek przyniosły performerom kolejne sukcesy i wyróżnienia. Ich żarty zagościły w telewizyjnych programach kabaretowych takich jak „Kabaret na żywo”, “Dzięki Bogu już weekend” czy “Latający klub Dwójki”.

Występują:
Wojciech Blaszko, Cezary Krukowski, Marcin Rogalski
Czas trwania. 75 min.

Link do video.
https://youtu.be/KbAUmBDoEmg

Najbliższe spektakle 17 i 18 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Bilety znajdziecie na www.fairplaycrew.com

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio