NOS z przymrużeniem oka... :)

NOS z przymrużeniem oka... :)
04.10.2014 13:28
Kolejne notowanie listy NOS trzeba potraktować chyba z lekkim przymrużeniem oka. Dlaczego? W branży kabaretowej chwilowy zastój, brak nowości i ciekawych wydarzeń. Do tego w miejsce programu Dzięki Bogu Już Weekend mamy kolejny hit z gwiazdami show-biznesu czyli "Super Starcie". Ten czas na stronie fani kabaretu OT.TO wykorzystali znakomicie, windując skecze OT.TO do TOP10!
Ostał się jeno kabaret Nowaki, który co prawda opuścił fotel lidera, jednak zajął wysoką - drugą pozycję na liście.
Pozycję lidera ponownie zajął skecz "Gender" z Kabaretobrania w Zielonej Górze, który wrócił na szczyt po krótkiej przerwie.
Pozostałe pozycje zdominował kabaret OT.TO. My chcemy wyróżnić dwie kultowe piosenki, które zajęły odpowiednio miejsca 5. i 7.!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 892 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio