Nowy teledysk Mariusha!

Nowy teledysk Mariusha!
17.02.2015 20:05
Mariush, czyli nowe wcielenie jednej z czołowych postaci polskiego kabaretu – Szymona Jachimka, wydał właśnie kolejny teledysk. Utwór "Dzień po walentynkach" pochodzący z wydanej przez Fonografikę płyty "Usta Pełne Marzeń" miał swoją premierę 15 lutego, dzień po Walentynkach.
– To smutna historia pluszowego misia, który 15 lutego orientuje się, że nikt go nie kupił – mówi Mariush. – Czeka go zatem spora przecena i, w najgorszym razie, rok w ciemnym obleśnym magazynie. Jak większość ludzi, którzy nie są akceptowani przez bliźnich, miś idzie w autodestrukcję.
Do tak smutnej historii nie pasował klasyczny Mariushowy bit. Ciechanowski artysta postanowił więc natchnąć się dokonaniami nurtu boysbandowego i zaśpiewać znacznie czulej i seksowniej, niż zwykle. Cytując Mariusha: "Miłość to nie zawsze jest film ze szczęśliwym happy endem". Warto zobaczyć, jaki happy end spotka pluszowego misia.
Zobacz najnowszy teledysk Mariusha.
Zobacz też poprzedni, premierowy teledysk Mariusha.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio