Ryjek 2017 - Dzień 1: One Ryj Show

Ryjek 2017 - Dzień 1: One Ryj Show
24.11.2017 15:18
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych festiwali kabaretowych właśnie się rozpoczął! Ryjek czyli Rybnicka Jesień Kabaretowa wystartowała po raz 22-gi. Wczoraj imprezę otworzył konkurs One Ryj Show czyli występy stand-up'erów i solistów.
Wśród biorących udział znaleźli się: Adam Małczyk (Formacja Chatelet), Przemek Sasza Żejmo (Kabaretu Jurki), Bartosz Gajda (Łowcy.B) i David Mbeda Ndege, który znany jest już m.in. krakowskiej publiczności z występów na PACE.
Po dwóch pierwszych kategoriach wydawało się, że debiutujący w roli solisty/stand-upera Adam Małczyk wygra tegoroczny konkurs One Ryj Show. Ale... ostatnią kategorią, w której sprawdzić mieli się uczestnicy był dubbing na żywo. I tu Adam Małczyk również wypadł bardzo dobrze, ale to Bartosz Gajda kupił publiczność dubbingiem po śląsku! To sprawiło, że szala zwycięstwa przechyliła się na pochodzącego z Żor członka kabaretu Łowcy.B!
Premiera nowego programu kabaretu Smile
Po konkursie One Ryj Show na scenę wkroczył kabaret Smile z nowym programem pt. "To się nadaje do kabaretu"! Była to przysłowiowa - cytując klasyka - truskawka na torcie. Publiczność miała okazję poznać nowe przygody Stanisława, przenieść się w świat małych dzieci, a także poznać probemy szpitalnych odwiedzin. Ale oczywiście największą wrzawę na widowni sprawiły nowe przygody Bożenki i Merlina. Te postaci to absolutny hit kabaretu Smile! Tym razem Bożenka będzie chciała wziąć gorącą kąpiel, a Merlin... sami zobaczycie! :)
Zobacz relację z pierwszego dnia:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio