RYJEK 27: "Zablokował Solorz"

RYJEK 27: "Zablokował Solorz"
18.11.2023 04:34
Drugi dzień Rybnickiej Jesieni Kabaretowej zleciał błyskawicznie. Dziś na scenie mierzyły się zmieszane składy kabaretowe w pierwszej części Konkursu Głównego! Trzy z sześciu kategorii skeczów, które zostały dziś zaprezentowane, to: “Aż trudno uwierzyć”, “Polacy nie gęsi” i “Rekord”.
Nie brakowało żartów z polityki, nie zabrakło też nawiązań do Polsatu i Zygmunta Solorza. Najostrzej do tych tematów podeszła grupa Kruki i Wrona w składzie: Jarek Marek Sobański, Magdalena Furmanek, Andrzej Kozłowski, Damian Lebieda i Bartosz Gajda. Swój udział w Ryjku rozpoczęli mocnym skeczem o Tusku i Kaczyńskim. A później zaprezentowali parodię piosenki "SOLO" Blanki z Eurowizji, znanej jako "Bejba". Z tym, że parodia w całości dotyczyła Zygmunta Solorza, który zablokował kabarety w Polsacie!
początek cytatu
Gdyby serial Klan został nakręcony przez polskich patoyoutuberów
koniec cytatu
Ale to nie grupa Kruki i Wrona zdobyła najwięcej punktów. Liderem została grupa Nienachalnie Śmieszni w składzie: Tomasz Jachimek, Kamila Boruta-Marszałek, Konrad Marszałek, Kamila Połońska i Wojciech Stolorz. A wszystko za sprawą Tomka Jachimka i jego niezwykle przekonującej przemowy w roli złotej rybki. Przemowy, która zapewniła jego grupie dwie "10" od kabaretów i najwyższy wynik w pierwszej kategorii - "Aż trudno uwierzyć".
Wysoki i równy poziom utrzymją także Disco Amanti w składzie: Przemysław Żejmo, Małgorzata Czyżycka, Łukasz Błąd, Wojciech Kowalczyk i Marcin Wiśniewski.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio