Zmarł Krzysztof Jaślar

Zmarł Krzysztof Jaślar
07.11.2023 14:37
Dziś w nocy w wieku 76 lat zmarł Krzysztof Jaślar, współzałożyciel Kabaretu TEY, autor tekstów, reżyser programów kabaretowych, juror kabaretowy, dziennikarz. Od lat związany z branżą kabaretową. Ojciec Filipa Jaślara, członka Grupy MoCarta.
Krzysztof Jaślar rzadko występował na scenie, choć i takie sytuacje się zdarzały. Od zeszłego roku wraz z Zenonem Laskowikiem prezentowali na deskach program "Kabaret TEY - 50 lat wspomnienia i pomówienia". Ale Krzysztof Jaślar prowadził też m.in. program wspominający początki Kabaretu TEY, którego fragmenty można znaleźć tutaj:
Krzysztof Jaślar był też wielokrotnie jurorem kabaretowym. Oceniał zarówno młodych adeptów sztuki na PACE, jak i tych znacznie bardziej doświadczonych czy RYJKU.
W imieniu redakcji składamy Rodzinie najszczersze kondolencje.
Źródło: Zenon Laskowik Oficjalna Strona/Facebook, Filip Jaślar/Facebook
Zdjęcie: tvn24

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio