Pani Anna poza sejmem. Pamiętasz ją?

Pani Anna poza sejmem. Pamiętasz ją?
18.10.2023 20:46
Pamiętacie panią Annę Paluch, która w poprzedniej kadencji była posłem z ramienia PiS? Jej działalność polityczna nie była wyjątkowo przebojowa. Ale... ogromnym przebojem stała się parodia pani Anny w wykonaniu Ewy Błachnio! Skecz, w którym Ewa parodiuje posłankę Prawa i Sprawiedliwości rok temu (wrzesień 2022) w mniej niż miesiąc obejrzało ponad pół miliona osób!
Wszystko za sprawą przyjazdu prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego do Nowego Targu. Spotkanie z prezesem poprowadziła wspomniania posłanka Anna Paluch. I robiła to z takim zaangażowaniem i uczuciem, że scenariusz parodii pisał się sam. :)
Niestety zła informacja jest taka, że w przyszłej kadencji sejmu pani Anny zabraknie. Startująca z listy PiS W okręgu numer 14 (Nowy Sącz) uzyskała dopiero siódmy wynik, a PiS zdobył tam jedynie sześć mandatów. Mało brakowało. Nie mniej jesteśmy wdzięczni, że pani Anna stała się inspiracją do tak udanej parodii.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio