Faceci w czerni zastąpią Kabaret w Polsacie!

Faceci w czerni zastąpią Kabaret w Polsacie!
28.10.2023 11:36
Niestety, to już oficjalna i ostateczna informacja. Program kabaretowy "Młodzi i Moralni" zostaje usunięty z ramówki Polsatu. Do końca roku miały jeszcze zostać wyemitowane 3 odcinki programu - w każdą niedzielę o 20:00. Niestety zostaną one zastąpione emisją kolejnych odcinków filmu "Faceci w czerni".
Sytuacja jest o tyle zastanawiająca, że jesteśmy już dawno po wyborach. Co więcej - Polsat będzie musiał zapłacić kabaretom za nagranie kolejnych 3 odcinków, które... trafią do kosza. Kuriozalność tej sytuacji jest również taka, że finansowo "Młodzi i Moralni" przynosili Polsatowi ponad 1,2 milionową oglądalność. Film sensacyjny, który Polsat wyemitował w zeszłą niedzielę zgromadził zaledwie połowę tej widowni (600 tysięcy), co przekłada się na mniejsze wpływy z reklam.
Polsat nie podał oficjalnie żadnej przyczyny usunięcia ze swojej ramówki programu "Kabaret na żywo: Młodzi i Moralni".

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio