Robert Górski parodiuje Glapińskiego!

Robert Górski parodiuje Glapińskiego!
13.10.2023 12:40
Robert Górski sparodiował niezwykle barwną postać, jaką jest Adam Glapiński - szef Narodowego Banku Polskiego. Człowiek odpowiedzialny za stabilność polskiej waluty słynie ze specyficznych wystąpień podczas konferencji prasowych. Robert Górski dostrzegł w tym potencjał na wyjątkową parodię.
początek cytatu
Dzisiaj odbyło się posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej w sprawie stóp. Posiedzenie trwało 50 minut. No może 52 minuty. Nie to co dawniej, kiedyś, w czasach mojej młodości. Mało kto pamięta. Wszyscy z was młodzi, całe życie przed wami. No ale oczywiście młodzi też umierają. A to nowotwór, a to samochód, a to coś.
koniec cytatu
Na koniec Góral pokusił się o naprawdę mocny żart, który z pewnością wiele osób może uznać za niesmaczny. Ostrzegamy przed oglądaniem :)
Jak Wam się spodobała parodia Roberta Górskiego? :) Czekamy na Wasze komentarze!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio