Polsat zdjął z ramówki Młodych i Moralnych!

Polsat zdjął z ramówki Młodych i Moralnych!
22.10.2023 12:56
Jak donosi portal WirtualneMedia - w piątek Polsat zdecydował nagle o zdjęciu z niedzielnej ramówki nowego odcinka programu "Młodzi i Moralni", który został nagrany w czwartek. To prawdopodobnie kontynujacja działań, które zaczęły się przed wyborami, a o których pisaliśmy tutaj: Polsat usunał skecze z ostatnich miesięcy.
Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że powodem usunięcia z social mediów skeczów z ostatniego półrocza miała być kampania wyborcza. Ta jednak już za nami, jesteśmy po wyborach, a mimo to Polsat zdecydował się nie tylko nie przywracać usuniętych skeczów, ale także wstrzymać emisję nowego programu kabaretowego. Zamiast niedzielnego programu "Młodzi i Moralni" widzowie obejrzą film sensacyjny.
W zeszłym tygodniu decyzję o usunięciu skeczów rzecznik Polsatu Tomasz Matwiejczuk tłumaczył tak:
początek cytatu
Nasza decyzja jest związana z tym, że nie chcemy, żeby nasze programy były wykorzystywane przez jakikolwiek podmiot sporu politycznego w toczącej się obecnie kampanii wyborczej. Nasze programy były, a nie powinny być wykorzystywane w trwającej kampanii.
koniec cytatu
Napiszcie co sądzicie o tej sprawie i jakie Waszym zdaniem są przyczyny takiej decyzji.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio