Polsat usunał skecze z ostatnich miesięcy!

Polsat usunał skecze z ostatnich miesięcy!
10.10.2023 21:16
Z facebookowego profilu Polsatu "Kabaret na żywo" i oficjalnego youtubowego profilu Polsatu zniknęły wszystkie skecze z ostanich 6 miesięcy!
Na oficjalny profil youtube Polsatu trafiało kilka skeczów po każdym niedzielnym programie "Młodzi i Moralni". Facebookowy profil "Kabaret na żywo" był jeszcze bardziej aktywny - trafiały tam nie tylko skecze z niedzielnych programów, ale także newsy, rolki i zdjęcia zza kulis. Dziś wchodząc na profil "Kabaret na żywo" widzimy najnowszy wpis z... 21 maja 2023! Co ciekawe - do tego dnia niemal codziennie pojawiały się tam nowe wpisy.
Usunięto zarówno skecze z cotygodniowego programu "Młodzi i Moralni", który emitowany jest w każdą niedzielę, jak również z festiwalu "Magiczne Zakończenie Wakacji" z Kielc. Zniknął także cały Sopocki Hit Kabaretowy 2023.
Podobna sytuacja miała miejsce miesiąc temu - wtedy Polsat zdecydował się nie udostępniać dwóch skeczów, których wiodącym tematem była polityka i rządzące Prawo i Sprawiedliwość. O tym wydarzeniu pisał m.in. portal wirtualne media - "Polsat usunął z mediów społecznościowych skecz z wulgaryzmami".
Dziś wszystko wskazuje na to, że skecze nie zostały permanentnie usunięte, a jedynie wyłączono je czasowo, ustawiając je jako "prywatne". Co może sugerować, że wrócą za jakiś czas. Tak wygląda próba włączenia skeczu:
Czy usunięcie wszystkich skeczów ze swoich social mediów z ostatnich 5 miesięcy jest spowodowane zbliżającymi się wyborami? Możemy tylko przypuszczać. Gdy tylko poznamy więcej szczegółów - z pewnością Was o tym poinformujemy.
Żałujemy jedynie, że obok skeczów politycznych, zniknęły również skecze zupełnie niepowiązane z polską sceną polityczną. Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się wyjaśni.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio