Kabaret OT.TO Live - 25 LAT

26.02.2012 15:26
Stary dobry Kabaret OT.TO zaprasza na Koncert Jubileuszowy podsumowujący 25 lat pracy: wszystkie muzyczne wcielenia kabaretu, największe przeboje (Zasmażka, Lambaluna, Jak ja kocham Cię, Wakacje, Droga Pani Sąsiadko, Twój Biust), najnowsze interaktywne skecze i niezapomniany, nieprzewidywalny Minikoncert Życzeń.
OT.TO w roku 2012 świętuje swoje 25 urodziny. Wszystko zaczęło się w 1987 r. kiedy to Wiesław Tupaczewski i Andrzej Piekarczyk zaczęli występować jako kabaret OT.TO. Rok później dołączył do nich Andrzej Tomanek, a w 1990 Ryszard Makowski. Przez ponad 10 lat kabaret występował jako kwartet. Od początku nowego wieku funkcjonuje jako tercet. 7 stycznia 2001 r. Ryszard Makowski zdecydował się odłączyć się od kabaretu. Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski kontynuowali działalność kabaretu w odchudzonym składzie. Przez 25 lat istnienia Kabaret OT.TO wystąpił dla ponad 2.7 mln widzów, nagrał 11 płyt, które rozeszły się w ponad milionowym nakładzie.
Kabaret OT.TO był gwiazdą wakacyjnych tras koncertowych Lata z Radiem, Radia RMF FM i Radia ZET. Zespół w swoim artystycznym CV ma m. in. kilkanaście autorskich programów w TVP2, POLSACIE, satyryczny cykl Ottoteka; w RMF FM, flirt z TVN-owskim Szkłem Kontaktowym. Od 2011 komentuje rzeczywistość w cotygodniowych felietonach w radio VOX w cyklu zatytułowanym i OT.TO chodzi.
Kabaret wystąpił dla Polaków na wszystkich kontynentach oprócz Antarktydy. Kto raz widział Kabaret OT.TO na żywo, wie, że taki rodzaj kontaktu jest zdecydowanie bogatszy i bardziej satysfakcjonujący niż relacja telewizyjna, która nie jest w stanie oddać temperatury i atmosfery występu. Co najciekawsze jest to pierwszy i chyba jedyny w Polsce interaktywny program estradowy publiczność ma wpływ na przebieg wydarzeń na scenie - jaki? To już trzeba sprawdzić osobiście.
Sobota, 17. Mar 2012, 18:00
PKiN - Sala Kongresowa
Pl. Defilad 1, 00-091 Warszawa

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio