oKo w oKo - kabaretowe pojedynki improwizacyjne!

16.04.2012 22:53
W niedzielę 15.04.2012 o 19.00 rozpoczęto pojedynek "oKo w oK". Będąc gościem klubu NIETOTA we Wrocławiu miałem okazję przyglądać się zmaganiom wspaniałych aktorów -improwizatorów (Różalska, Walaszczyk, Malinowski, Furdak, Ryś i Wiśniewski) w walce o salwy śmiechu publiczności. Skończyło się bez śmiertelnych ran a jedynym zagrożeniem było poparzenie od reflektora. Światło tego urządzenia bladło jednak przy kunszcie graczy-aktorów.
Dwu godzinne spotkanie obfitowało w niemożliwe sytuacje z który jednak dzielni aktorzy wychodzili zawsze obronną ręką. Nie straszne im były żadne wyzwania stawiane przed nimi przez publiczność. Poradzili sobie świetnie w roli łysego perukarza, który nie dość że łysy to jeszcze sepleni i na dodatek hoduje chomiki. Zabrali nas ze sob± w sentymentalną podróż do Holandii, czy uratowali z opresji karpia porwanego przez człowieka z garbusie.
Chciałem Bardzo Bardzo serdecznie podziękować wszystkim aktorom jak i organizatorom spotkania za umożliwienie mi przeżycia tak wspaniałego spektaklu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio