Kabaret TAK - ruszyła sprzedaż biletów.

02.09.2014 07:41
Już teraz można kupić bilety na Premierę kabaretu Tak !!!
Ale na razie przez internet do 7 września. Bilety do odebrania w poniedziałek 8 września w Klub Harenda !!! Trzeba napisać na kabarettak@gmail.com IMIĘ NAZWISKO LICZBA BILETÓW !!!
Kabaret TAK w programie "AHA" premierowo wystąpi w legendarnym klubie Klub Harenda w Warszawie.
Będzie to pierwszy występ białostocko - warszawskiej formacji. Piotr Mozart Mocarski i Bogusław Kaczmarczyk na scenie spotkają się po raz pierwszy. Pewne jest jedno. Są na TAK !!!
Bogusław Kaczmarczyk
Pochodzi z Krakowa. Przez 12 lat tańczył i został instruktorem tańca. W 1995 roku wraz z Maciejem Stuhrem przy Studenckim Centrum Kultury "ROTUNDA" w Krakowie założył kabaret "Po Żarcie". Kabaret działał do listopada 1999 roku i podczas swej aktywności estradowej otrzymał III nagrodę – PAKA 1996, I nagrodę-PAKA 1997.
Na srebrnym ekranie pojawił się po raz pierwszy jako rezerwista Staszek, kibic Orła w 66. odcinku serialu TVP2 Na dobre i na złe (2001). Był aktorem w kabarecie w serialu Egzamin z życia (2005). Rola pacjenta Nowaka w sitcomie Polsat Daleko od noszy (2003-2009) stała się przełomową i przyniosła mu ogromną popularność.
W 2006 roku na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdyni odebrał główną nagrodę Błękitnego Melonika oraz spotkał...Mozarta !!!
Piotr "Mozart" Mocarski
Pochodzi z Białegostoku choć zamieszkiwał różne miasta np. Zielona Góra - to przecież tak nie daleko.
Artysta kabaretowy, zadebiutował na scenie w październiku 1999 roku w Kabarecie Widelec podczas Festiwalu RYJEK. Po kilku latach postanowił założyć własną formację. Najpierw powstał Kabaret PE PE, a kilka lat później można było oglądać go jako solistę pod nazwą Kabaret Pietromozi. Jako Pietromozi wygrał Ogólnopolski Festiwal Kabaretowy w Gdańsku Wyjście z Cienia. Z większym doświadczeniem scenicznym powrócił do Kabaretu Widelec i z nimi w 2008 roku wygrał krakowską PaKĘ.
W listopadzie 2008, oprócz grania w Widelcu, powrócił na scenę również jako solista - Kabaret Mocarski. Od sierpnia 2009 nie występuje w Kabarecie Widelec.
Założył Kabaret Znane Ryje, z którym zdobył wiele nagród,w tym indywidualne za kreację sceniczną. W międzyczasie uprawiał Stand-Up.
Podczas Premiery odbędzie się kręcenie płyty DVD.
Partner Strategiczny - www.sklepuj.pl Patron Medialny - www.kabarety.tworzymyhistorie.pl
Bilety dostępne od 1 września w Klubie Harenda. Przedsprzedaż -30zł W dniu Premiery - 40zł Liczba miejsc ograniczona. Brak możliwości rezerwacji.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio