Buba vs Wlazły? Chatelet powalczy z siatkarzami!

Buba vs Wlazły? Chatelet powalczy z siatkarzami!
21.09.2014 12:50
Formacja Chatelet stoczy dziś pojedynek z polskimi siatkarzami! Nie będzie to walka o puchar Mistrzostw Świata. Będzie to pojedynek o... widzów. Tak się bowiem niefortunnie złożyło, że dziś o godzinie 20:05 TVP2 wyemituje kolejny odcinek Kabaretowej Sceny Dwójki, w której gospodarzem będzie Formacja Chatelet w nowym składzie (o nowym składzie pisaliśmy TUTAJ), a Polsat od godziny 20:15 będzie transmitował finał Mistrzostw Świata w siatkówce. A tam - jak wszyscy wiedzą - Polska zmierzy się z reprezentacją Brazylii!
Decyzja właściciela Polsatu o odkodowaniu finału i transmisji tego wydarzenia w Polsacie wydaje się cieszyć większość Polaków. Zdecydowanie mniej pocieszeni tym faktem mogą być jednak Chateleci. Z pewnością odbije się to na niższej oglądalności ich programu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio