Zapraszamy na festiwal z... Brodą!

Zapraszamy na festiwal z... Brodą!
25.09.2014 19:28
Fundacja SieChce zaprasza na jesienną edycję IV Brodnickiego Przeglądu Kabaretów Autorskich BRODA. W poprzednich latach kabarety gościły w Brodnicy wiosną, tym razem będzie można je zobaczyć 8 listopada w Brodnickim Domu Kultury.
Ruszył nabór kabaretów do przeglądu, w którym mogą brać udział grupy z całej Polski. Termin na wysyłanie zgłoszeń mija 17 października.
Interesujące dla członków kabaretów mogą okazać się warsztaty kabaretowe. Zostały one wprowadzone w tym roku, będą to dwudniowe warsztaty prowadzone przez Kabaret 7 minut Po, laureata ogólnopolskich przeglądów kabaretowych (w tym dwukrotne zwycięstwo PAKI w 2013 i 2014 roku).
Więcej informacji na stronie internetowej: www.broda.ebrodnica.pl
Wart podkreślenia jest fakt, że nasz portal został patronem medialnym przeglądu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 797 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio