Mariusz Kałamaga wystąpił w teledysku Grubsona

Mariusz Kałamaga wystąpił w teledysku Grubsona
28.02.2015 14:08
Mariusz Kałamaga (dawniej Łowcy.B - zobacz news) nie próżnuje. Poza działalnością stand-upową udziela się także medialnie i wokalnie. Wystąpił w najnowszym teledysku znanego rapera GRUBSONA (jego teledysk "Na szczycie" ma już ponad 47 mln odsłon na YT). Najnowsze dzieło nosi tytuł "Sanepid".
Udział wokalny Mariusza w tym utworze praktycznie nie istnieje - dokładniej Mario zalicza epizod w 1:31 minucie teledysku. Natomiast zdecydowanie lepiej wygląda jego gra aktorska. Na tym polu Mariusz w teledysku jest zdecydowanie bardziej widoczny.
Widać, że Mariusz Kałamaga wciąż poszukuje nowych wrażeń. Stand-up, piosenki (Ja Mmm Chyba Ściebie), reklamy, programy telewizyjne, teledyski. Ewidentnie żółty sweterek schował głęboko do szafy.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio