Jubileusz kieleckiego Kabaretu Z Konopi

Jubileusz kieleckiego Kabaretu Z Konopi
31.03.2015 21:34
Jeśli Kielce kojarzą Wam się tylko z jednym kabaretem, to jesteście w ogromnym błędzie. Poza Kabaretem Skeczów Męczących kabaretową ziemię świętokrzyską w śmiech i żart wzbogacają też - Kabaret Weźrzesz oraz Kabaret Z Konopi. Ten ostatni już za niecałe trzy tygodnie będzie obchodził swoje dziesiąte urodziny. Oj, będzie się działo!
10. Urodziny Kabaretu z Konopi to wydarzenie, na którym pojawi się nie tylko jubilat, ale także Grzegorz Halama i Kabaret Rewers! Konopie pokażą skecze, które przez ostatnie lata najbardziej śmieszyły publiczność w całej Polsce i zdobyły mnóstwo nagród publiczności! Będą także nowe premierowe numery i improwizacje wspólnie z zaproszonymi gośćmi! Nie zabraknie wspomnień, anegdot i przede wszystkim dobre zabawy. 3 godziny relaksu gwarantowane!
Jubileuszowa Gala już 19 kwietnia 2015 o godzinie 18.00. Bilety już od 40 zł. Koniecznie zobacz też więcej informacji o wydarzeniu w naszym kalendarium. Zapraszamy!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio