Roast Justina Biebera!

Roast Justina Biebera!
06.04.2015 19:59
Mamy przyjemność zaprosić Was na znakomitą dawkę stand-up'u w wykonaniu amerykańskich celebrytów, którzy na ruszt wzięli... Justina Biebera! Roast zorganizowany został z okazji 21-szych urodzin tego niezwykle znanego piosenkarza. Wzięli w nim udział między innymi raper Snoop Dogg, Ludacris, Shaquille O’Neal, Martha Stewart czy Jeff Ross. Materiał jest niestety w wersji angielskiej, ale nawet osoby znające tylko odrobinę języka powinny się nieźle bawić.
Dość ostrą mowę przygotowała młoda aktorka Natasha Leggero. Z zupełnie innej strony do występu podeszła niezwykle znana choć wiekowa już perfekcyjna pani domu - Martha Stewart.
Znakomicie wypunktował Justina jego przyjaciel - Ludacris, z którym wspólnie stworzyli przebój "Baby". Na koniec głos zabrał również Justin Bieber. Oczywiście nie pozostał dłużny swoim przedmówcom.
Poniżej cały Roast Justina w 23. częściach:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio