Skecze z Płockiej Nocy Kabaretowej cz.2!

Skecze z Płockiej Nocy Kabaretowej cz.2!
03.05.2015 17:43
Kolejna porcja skeczów z wczorajszej Płockiej Nocy Kabaretowej jest już dostępna!
Wśród skeczów, które zdecydowanie warto obejrzeć polecamy "Chińskie podróby i ZUS" Kabaretu Pod Wyrwigroszem. Kolejna znakomita kreacja Łukasza Rybarskiego, fajna gra słowem, do tego znakomity pomysł na skecz. Zdecydowanie polecamy!
Kabaret Pod Wyrwigroszem i Kabaret Młodych Panów zaprezentowali również piosenki. Pierwsi jak zwykle postawili na aluzje polityczne wykonując utwór "Wyjechali na wakacje wszyscy parlamentarzyści". Drudzy zaproponowali piękną balladę "My lubimy ryzyko", zakończoną ciekawą pointą! Warto posłuchać!
Ciekawy występ dał "nowy" Kabaret Rewers! To nowa ekipa, choć Janusz Rewers to stary kabaretowy wyga. Po rozstaniu z Kabaretem Ciach postanowił pójść w nowe. I stąd Kabaret Rewers. Efekt? Nam się podobało!
Warto dodać, że występy tych wciąż mniej znanych czyli kabaretu K2 i Weźrzesz nie należy traktować jako uzupełnienie luki. Ich występy również mogły się podobać. My szczególnie wyróżniamy "Zakonnicę".
Pierwszą część skeczów znajdziesz tu: Skecze z Płockiej Nocy Kabaretowej cz.1!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio