Lista NOS: Rolnik, Putin i Chińczyk

Lista NOS: Rolnik, Putin i Chińczyk
16.05.2015 13:08
Ostatni tydzień przyniósł kolejne zmiany na naszej liście Najczęściej Oglądanych Skeczów. Lider się nie zmienił, ale reszta czołówki lekko się przetasowała. Ponadto w TOP10 mamy kolejne dwie nowości.
Pierwsze miejsce na liście (z dużym zapasem) obronił Rolnik, czyli najnowszy skecz Kabaretu Młodych Panów z IX Płockiej Nocy Kabaretowej. Młodzi Panowie udanie zadrwili ze znanego programu telewizyjnego.
W TOP10 trzy skecze zanotowały awans na lepsze pozycje. Wśród nich jest Chińczyk (Kabaret Pod Wyrwigroszem), który z miejsca 3-go awansował na pozycję vice-lidera
Poza tym awans odnotowała Formacja Chatelet ze skeczem Biuro Matrymonialne (pozycja 7.) oraz Kabaret Weźrzesz ze skeczem Zakonnica (miejsce 8.).
W TOP10 listy mamy także dwie nowości! Na miejscu 10. uplasowała się Mariolka przepytująca Patrycję Markowską (Paranienormalni Tonight).
Znakomicie wystartował skecz o Putinie! Wizyta Putina odegrana przez Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Łowców.B, Grzegorza Halamę i Kabaret Koń Polski zadebiutowała na liście NOS na rewelacyjnym - 4-tym miejscu!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio