Lista NOS: O liderze Ani Mru-Mru!

Lista NOS: O liderze Ani Mru-Mru!
12.06.2015 12:34
Za nami niezwykle emocjonujące notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów! Miejsca 1-4 zostały obsadzone samymi nowościami. Najwięcej powiedzieć trzeba o liderze - Ani Mru-Mru! Kabaret wraca bowiem na listę z przytupem inkasując dwa pierwsze miejsca!
Liderem został fantastyczny skecz Mrumsów o przygodzie na stacji benzynowej. Przygodzie, która spotkać może praktycznie każdego. A może i wielu już spotkała. Kluczem do sukcesu bezduszność Marcina Wójcika i znakomita gra ciałem Michała Wójcika. Polecamy!
Na drugą nóżkę AMM zaproponowali przygotowanie do Studniówki. Tyle, że dla dyrektora szkoły. Bo zatańczyć na studniówce każdy powinien potrafić. :)
Miejsce trzecie przypadło znakomitej jak zawsze Neo-Nówce. Tym razem rozmowy małżeńskie toczą się w samolocie. Będzie więc o spawarce, gotowaniu i wielu innych problemach małżeńskich! :)
Ostatnia nowość w TOP5, która ostatecznie uplasowała się na 4. pozycji to propozycja Kabaretu Smile! Panowie przedstawiają codzienne problemy rodziców, którzy z komputerem mają nie po drodze. A maila od syna trzeba przecież odebrać... :)
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio