Oj tato tato...!

Oj tato tato...!
23.06.2015 19:12
Z okazji dnia taty zebraliśmy w całość znakomitą porcję skeczów, w których kluczową rolę odgrywa ta brzydsza połowa z rodziców! Okazuje się bowiem, że ojciec (poza tym, że ma zawsze rację) bardzo często występuje na scenie. Zwłaszcza w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Ale nie tylko...
Wśród wybranych przez nas perełek jest niesamowita rozmowa telefoniczna z ojcem (KMN), rewelacyjne odwiedziny taty ze wsi (KMN), potwierdzenie słów, że ojciec ma zawsze rację (AMM) czy klimatyczny skecz Ojciec Chrzestny (KMP). Znakomita uczta rewelacyjnych skeczów na ten wieczór! Smacznego! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio