Latający Klub 2 na wakacjach w Lublinie!

Latający Klub 2 na wakacjach w Lublinie!
05.07.2015 13:20
Mamy dla Was gorącą niczym żar lejący się własnie z nieba porcję skeczów z wczorajszej imprezy kabaretowej, zorganizowanej w ramach Latającego Klubu Dwójki. Tym razem miastem, który gościł kabareciarzy był Lublin, a wśród zaproszonych byli m.in. Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta, Artur Andrus, Kabaret Czesuaf, Kabaret Ciach, i Kabaret K2.
Co najważniejsze - impreza obfitowała w same nowości. Był świetny short kabaretu K2 o kacu, znakomita konferencja prasowa prezydenta Andrzeja Dudy, doskonały skecz Czesuafów, który rozruszał nawet małą dziewczynkę na widowni (brawa dla kamerzysty i realizatora za uchwycenie tej sytuacji), a także pełen dystansu skecz kabaretu Ani Mru-Mru "z życia" o marudzącym fanie proszącym o autograf. Zdecydowanie polecamy! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio