Ależ to była WPADKA! :)

Ależ to była WPADKA! :)
12.07.2015 12:54
Każdy kto wczoraj oglądał Mazurską Noc Kabaretową z pewnością na tym skeczu nie mógł się powstrzymać od śmiechu! Skecz niby już znany, może lekko "urozmaicony" nowymi gagami... aż tu nagle - bach! - zepsuł się mikrofon Bożence! Zepsuł się tak, że publiczność zgromadzona w amfiteatrze nie mogła Bożenki słyszeć. Co więc robi wspomniana Bożenka? Rzuca się w ramiona swojego męża "Merlinka" :) Z widowni poleciało staropolskie "gorzko, gorzko...", a kabareciarze się lekko zgotowali. Wybrnęli znakomicie, w dodatku wplatając żarty związane z trudnością trzymania mikrofonu, który Bożence wręczono. Polecamy!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 900 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio