NOS: Kołaczkowska bezkonkurencyjna!

NOS: Kołaczkowska bezkonkurencyjna!
04.07.2015 15:52
Walczyła, walczyła i wywalczyła swoje! Po kilku notowaniach List Asi Kołaczkowskiej wspiął się na sam szczyt listy Najczęściej Oglądanych Skeczów, pokonując tym samym Ani Mru-Mru, które okupowało dwa pierwsze miejsca na liście już od dłuższego czasu. Ponadto pierwszą dziesiątkę listy domyka nowość, w której główną rolę wraz z Robertem Górskim odgrywa właśnie Joanna Kołaczkowska. Ale po kolei...
Nowym liderem został List, który zanotował awans o dwa oczka.
Ani Mru-Mru zaliczyło dwa spadki, ale wciąż zajmują znakomite miejsca na podium. Za ich plecami swoje miejsca 4. i 5. obroniła Neo-Nówka i Kabaret Smile.
O podium wciąż walczy Jacek Balcerzak, który wraca na 6. pozycję i nie zamierza odpuszczać! Ten skecz wciąż Wam się bardzo podoba.
Nowością na miejscu 10-tym jest seria skeczów duetu Kołaczkowska-Górski z Opola 2015. Polecamy całą serię! :)
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio