Lista NOS: Dużo Bożenki! Skeczom z Mazurskiej oparł się tylko Duda!

Lista NOS: Dużo Bożenki! Skeczom z Mazurskiej oparł się tylko Duda!
18.07.2015 14:15
Najnowsze notowanie listy NOS całkowicie przetasowało czołówkę. W TOP10 mamy aż 8 nowości! W sześciu z nich występuje kabaretu Smile! Wszystkie są z Mazurskiej Nocy Kabaretowej! Dwa pozostałe skecze, którym udało się utrzymać w tym gronie, należą do Ani Mru Mru.
Miejsce 1. z OGROMNĄ przewagą zapewnił sobie skecz kabaretu Smile z Bożenką, wpadką (awaria mikrofonu) i kawałkiem całkiem niezłej improwizacji wynikającej z tej przezabawnej sytuacji. Jeśli jeszcze nie widziałaś/eś tego skeczu - koniecznie nadrób zaległości, bo nie będziesz wiedzieć o czym mówią Twoi znajomi. Niektórzy twierdzą, że to najlepsza wpadka od czasu Nieba Neo-Nówki.
Drugie miejsce to zaskoczenie. Przy tak dużej popularności skeczów z Mazurskiej miejsce drugie zachował skecz o prezydencie elekcie - Andrzeju Dudzie w wykonaniu głównie Ani Mru-Mru. Jednym słowem żarty z polityki wciąż mają się w kabarecie nieźle.
Miejsce trzecie to również kabaret Ani Mru-Mru. Ale już z Mazurskiej Nocy. Podkop. Z ciekawą pointą na koniec. Polecamy.
Kolejne dwa miejsca to ponownie Bożenka. Trzeba przyznać, że kabaret Smile bardzo fajnie poprowadził Mazurską Noc Kabaretową i równie dobrze się w nią wkomponował.
Warto wspomnieć, że na miejscu 8. znalazła się piosenka. Oczywiście też z Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Piosenka o popularnych błędach językowych. W dodatku oparta o znany utwór "Impossible". Wpada w ucho. Warto posłuchać!
TOP10 zamyka drugi skecz Ani Mru-Mru spoza Mazurskiej czyli Autograf. Skecz z życia wzięty - jak mówią autorzy. Co ciekawe, spodobał się Wam na tyle, że nie zdołała wyprzedzić go Bożenka walcząca z kretem, która ostatecznie zajęła 11. miejsce!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 901 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio