NOS: Studniówka przed stacją, Asia wysoko!

NOS: Studniówka przed stacją, Asia wysoko!
21.06.2015 15:37
Miniony tydzień to znakomity debiut nowego skeczu-monologu Joanny Kołaczkowskiej (5. miejsce), a także drobne przetasowania w czołówce listy. Ani Mru-Mru nie oddało dwóch pierwszych miejsc, choć ich skecze zamieniły się miejscami.
Nowym liderem został skecz Studniówka, czyli specyficzna nauka tańca, w której w rolę instruktora znakomicie wcielił się Michał Wójcik! Na drugie miejsce spadła Stacja benzynowa, z nieco bardziej przyziemnym problemem... :)
Bardzo dobrze zadebiutowała Joanna Kołaczkowska, której List zajął ostatecznie 5. miejsce na liście Najczęściej Oglądanych Skeczów. Mamy wrażenie, że Asia jest tak urokliwa, że nie ma znaczenia co wykonuje - za samą osobowość ma gwarantowaną pozycję w TOP10 listy!
Miejsce 3. obronił kabaret Neo-Nówka, który zaprezentował świetny dialog małżeński podczas wycieczki samolotem. Pozycja obowiązkowa!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 901 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio