Paweł Kukiz szaleje!

Paweł Kukiz szaleje!
06.06.2015 19:14
To co wyprawia ostatnio Paweł Kukiz to szaleństwo! Jest wszędzie - w tv, w gazetach, internecie... a teraz także i w kabarecie! Pojawił się w Latającym Klubie Dwójki by zrobić rozp... zamieszanie! :)
W dodatku Kukiz wystąpił w otoczce samych gwiazd! Wśród nich Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Krzysztof Cugowski, Muniek Staszczyk i Kazik Staszewski! To po prostu musisz zobaczyć!
Znakomicie tego samego dnia zaprezentował się także Kabaret Czesuaf. Wiadomo, to nie Kukiz, ale chłopaki też potrafią zelektryzować. Tym razem poszli po tak zwanej "bandzie" biorąc na warsztat w bardzo specyficzny sposób relacje klient - bank!
Krzysztof Respondek wziął się natomiast za kreowanie mody. Wraz z Krzysztofem Hanke postanowili podzielić się swoimi spostrzeżeniami z branży show-biznesu i mody.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio