NOS: Chcecie nowości? Oto nowości!

NOS: Chcecie nowości? Oto nowości!
08.05.2015 12:42
Wywróciła nam się lista NOS do góry nogami! Płocka Noc Kabaretowa zdominowała czołówkę listy. Dawno (a może nigdy?) nie mieliśmy takiej sytuacji, że pierwsze trzy pozycje to nowości! Patrząc szerzej - w TOP10 mamy aż 6 nowości! A na miejscach od 11. do 20. jest jeszcze ciekawiej - 8 nowych pozycji! Jednym słowem jest w czym wybierać.
Najczęściej w ostatnich dniach wybieraliście więc rolnika, prezydenta świra i chińczyka! To właśnie parodia programu "Rolnik szuka żony" wykonana przez Kabaret Młodych Panów została liderem listy. Życiowa rola Mateusza "Banana" Banaszkiewicza!
Lider za swoimi plecami czuje oddech być może przyszłego prezydenta! Na ten urząd zdecydował się bowiem kandydować pan Adamczyk! Kampanię nieco utrudnia mu przebywanie w szpitalu psychiatrycznym, ale... to nie pierwszy i nie ostatni oszołom na polskiej scenie politycznej! :)
Znakomity wynik osiągnął ciekawy skecz Kabaretu Pod Wyrwigroszem! Tematyka jak zawsze mocno polityczna, choć tym razem zdecydowanie szersza, dotycząca wszechobecnej głupoty. Naszym zdaniem jeden z lepszych skeczów tego kabaretu!
Przy tylu nowościach na liście nie sposób opisać wszystkich. Dlatego w telegraficznym skrócie fakty, które trzeba odnotować:
- znakomity wynik Katarzyny Pakosińskiej z drobną wpadką podczas strzyżenia
- historyczny wynik Kabaretu Weźrzesz (10. pozycja!)
- trafiający w sedno relacji damsko-męskich skecz Formacji Chatelet z ciekawą pointą
- no i debiut Kabaretu Rewers na 13. pozycji!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio