Maaamooooo! Najlepszego!

Maaamooooo! Najlepszego!
26.05.2015 16:12
Z okazji Dnia Matki w imieniu całej redakcji składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom! W tym dniu odpocznijcie, odprężcie się i spójrzcie na swoją nieprzecenioną rolę z lekkim dystansem. Nasza propozycja skeczy powinna Wam w tym pomóc. A dziećmi niech się zajmie tata! :)
Mama nie jest częstym tematem wśród kabareciarzy. No bo jak tu się śmiać z mamy? Ale... są oczywiście wyjątki! Wśród najlepszych jest znany chyba wszystkim skecz Koperek, w którym mama odgrywa niezwykle istotną rolę! Bo kto jak nie mama ma ogarniać zakupy i stan zapasów w kuchni? :)
Zdarza się, że mama w rodzinie jest bardziej męska niż facet, prawda? A co by było, gdyby postanowiła zmienić płeć? I zamiast Andżeliki zostać "Andżejem"? Na to pytanie znakomicie odpowiedział Kabaret Jurki:
Ale żeby nie popadać w samozachwyt - zdarzają się sytuacje, w których rodzice nie wiedzą gdzie są ich dzieci i co aktualnie porabiają. Na ten fakt skutecznie zwraca uwagę Kabaret Limo! :)
Z dziennikarskiego obowiązku wspomnijmy też o Krzysztofie Piaseckim, który opowiada o mamie... swojej żony! Niby nie przystoi żartować z teściowych w Dniu Matki, no ale... teściowa to też matka! :)
Kojarzycie jeszcze jakieś skecze związane z Dniem Matki? Czekamy na ewentualne propozycje w komentarzach!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio