Nowe skecze z Latającego Klubu Dwójki! Łowcy.B i Halama!

Nowe skecze z Latającego Klubu Dwójki! Łowcy.B i Halama!
11.05.2015 22:26
W miniony piątek w Latającym Klubie Dwójki nowy skecz zaprezentowali Łowcy.B, którzy od nowego roku występują w nieco okrojonym składzie. Na scenie pokazał się także Grzegorz Halama, a gościem specjalnym był Tymon Tymański.
Łowcy.b - choć w okrojonym składzie - nadal prezentują podobny poziom abstrakcji w skeczach. Więc pod tym względem niewiele się zmieniło. Naszym zdaniem - na szczęście! Ze szkodą dla polskiej sceny kabaretowej byłoby, gdyby tak specyficzny i tak... "inny" kabaret miał się rozpaść. Ich najnowszym skecz "Warzywniak" zdecydowanie wart jest uwagi!
Kabareciarze w szerokim składzie zaprezentowali też skecz "Wizyta Putina". Temat ciekawy i bardzo szeroki, niestety naszym zdaniem sam skecz lekko przesadzony. Za dużo w nim ozdobników, zbyt wiele osób i wątków. A za mało humoru.
Znacznie lepiej wypadł Bartosz Gajda (Łowcy.B) z monologiem o ambasadzie Estonii. Bardzo ciekawa propozycja.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio