Nowe skecze z Latającego Klubu Dwójki! Fair Play Crew i Kabaret Skeczów Męczących!

Nowe skecze z Latającego Klubu Dwójki! Fair Play Crew i Kabaret Skeczów Męczących!
02.05.2015 00:27
Za nami kolejny odcinek prowadzonego przez Górala i Jabbara Latającego Klubu Dwójki. Tym razem goścmi byli zwycięzcy tegorocznej PAKI - zespół Fair Play Crew, a także Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Ciach.
Krótki, lecz znakomity pokaz swoich umiejętności zaprezentowali tancerze z Fair Play Crew. Połączenie umiejętności ruchowych z nutką humoru, które tak znakomicie przyjęto na PACE, również w Latającym Klubie Dwójki zostało fantastycznie odebrane. Panowie mają talent i poczucie humoru.
Po dłuższej przerwie na szklanym (w zasadzie teraz należałoby już powiedzieć - na ciekłokrystalicznym) ekranie pojawił się Kabaret Skeczów Męczących! Panowie zaprezentowali nową wersję Śruby, który wybrał się do kina 3D, a także piosenkę o posłach wykluczonych z PIS i nowego kandydata na prezydenta!
Nie obyło się też bez klasycznej parady 1-majowej, w której udział wzięła zjednoczona lewica z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem na czele!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio