Propozycja na wieczór: Marian Dziędziel i Paranienormalni!

Propozycja na wieczór: Marian Dziędziel i Paranienormalni!
05.04.2015 19:27
Gościem piątego już odcinku programu "Paranienormalni Tonight" był aktor Marian Dziędziel ("Wesele", "Vinci", "Drogówka", "Pod mocnym aniołem" itd.). Oczywiście, poza znakomitym portfolio, pan Marian posiada jeszcze jedną cechę - jest parodiowany przez Igora Kwiatkowskiego. Próbkę takiej parodii Igor zaprezentował również podczas programu.
Panowie odegrali też fragment sztuki teatralnej, dyskutowali o pijaństwie i przekleństwach. Był również Kryspin. Co ciekawe - prawdopodobnie z uwagi na dostojność zaproszonego gościa - zabrakło stałego punktu programu czyli wywiadu przeprowadzanego przez Mariolkę.
Paranienormalni mają już ogromne doświadczenie i obyci są ze sceną. Jednak przy panu Marianie widać było lekką "spinę" i brak luzu, jaki zazwyczaj od nich bije (zwłaszcza od Igora). Macie podobne odczucia?

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio