Skecze z Płockiej Nocy Kabaretowej cz.1!

Skecze z Płockiej Nocy Kabaretowej cz.1!
03.05.2015 12:35
Mamy dla Was świeżutkie skecze z wczorajszej Płockiej Nocy Kabaretowej! Wśród kilku perełek zdecydowanym liderem jest nowy kandydat na prezydenta - Pan Adamczyk! Co prawda obecnie przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ale... jak powiedział - są też tacy kandydaci, którzy powinni siedzieć tam razem z nim. :)
Podczas Płockiej Nocy mieliśmy także okazję zobaczyć nową wersję programu "Rolnik szuka żony" Kabaretu Młodych Panów, oraz znakomitą parodię Czesława Mozila w wykonaniu Łukasza Rybarskiego (Kabaret Pod Wyrwigroszem).
Bardzo fajnie zaprezentowała się Formacja Chatelet! Ich biuro matrymonialne ma zdecydowanie niecodzienną ofertę dla poszukujących partnera! :) Warto również zerknąć na wpadkę jaką zaliczyła Kasia Pakosińska. Peruka na scenie splotła lekkiego figla i monolog Kasi... lekko się posypał :)
Na koniec zostawiliśmy piosenkę KSMów: "My tu mamy świra"! Męczący wykonali ją po wystąpieniu swojego kandydata na prezydenta - Pana Adamczyka. Co ciekawe - piosenka ma już swoje lata i jest przerobiona z ich innego skeczu: "Bo my tu mamy grilla".
Drugą część skeczów znajdziesz tutaj: Skecze z Płockiej Nocy Kabaretowej cz.2!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio