RYJEK: Znamy zwycięzców Na Boczku!

RYJEK: Znamy zwycięzców Na Boczku!
17.11.2023 03:19
Za nami pierwszy dzień RYJKA! Czwartek był dniem Ryjkowego Konkursu na Boczku (dawniej Mały Ryjek), czyli konkursu dla młodych, mniej rozpoznawalnych kabaretów.
Poziom tegorocznego konkursu był niezwykle wysoki i zaskakująco równy. Zeszłorocznego tytułu bronił Kabaret Trzecia Strona Medalu. Obok nich do walki stanęły: Kabaret Fifa-Rafa, Ścibor Szpak, Kabaret Pomoże oraz Kabaret z Konopi.
Kabarety rywalizowały w 3 kategoriach: “Rozbieram się i lecę”, “Komu to potrzebne?” i “Niebanalne owłosienie”, na które musiały przygotować premierowe skecze. Warto zaznaczyć, że tematykę skeczów wymyślili widzowie.
Zwycięzców wyłoniła publiczność, głosując poprzez specjalnie przygotowaną aplikację "ryjekapka", którą widzowie musieli sobie pobrać na telefon. To dość nietypowy sposób wybierania zwycięzców, ale jednocześnie bardzo odważny i ciekawy.
WYNIKI Ryjkowego Konkursu na Boczku
Miejsce I: Kabaret Trzecia Strona Medalu

Miejsce II: Kabaret z Konopi

Miejsce III: Kabaret Fifa-Rafa
Po emocjach konkursowych na scenie pojawili się zwycięzcy zeszłorocznego Ryjka, czyli Brutalne Pieszczoty czyli projekt złożony z kabaretów Ani Mru-Mru i Łowcy.B.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio