Jubileusz Grupy MoCarta!

Jubileusz Grupy MoCarta!
21.03.2015 11:10
Tak, to dziś znany kwartet obchodzi swoje dwudziestolecie. Dokładnie 21 marca 1995 roku zainaugurowali całkiem nową drogą rozśmieszania publiczności. Nie tylko słowem, ale przede wszystkim muzyką - klasyczną i rozrywkową. Dziś kłaniamy im się w pas za ich sukcesy, dokonania, skecze i utwory muzyczne. Właśnie dzięki Grupie MoCarta wiemy, m.in. gdzie jest Mozart, jak nauczyć się gry na skrzypcach oraz wygląda Frak Rap. Grupo MoCarta - Wszystkiego Najlepszego!! Obyście nam grali przez następne 20 i 20, i 20, i 20... lat :-)
Wielka urodzinowa feta Grupy MoCarta odbędzie się 23 marca 2015 roku, o godz. 19:00, w Teatrze Polskim w Warszawie. Obok Jubilatów pojawią się wyjątkowi goście: Artur Andrus - w roli prowadzącego, Joanna Kołaczkowska, Katarzyny - Jamróz i Zielińska, Włodzimierz Korcz, Andrzej Poniedzielski, Wojciech Malajkat, Adam Sztaba, Ireneusz Krosny, Piotr Bukartyk, Krzysztof Kawałko i Roman Hudaszek. W pewnym sensie będą z Nimi również Zbigniew Zamachowski i Piotr Bałtroczyk.
Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w urodzinach, prezentujemy wybrane skecze Grupy MoCarta.
Zdjęcia: fanpage Grupy MoCarta

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 761 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio