Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!
04.04.2015 19:06
Najmilsi, z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam pogody ducha i wbrew chmurom - słonecznej pogody za oknem, uśmiechu na twarzach i ciepłej, rodzinnej atmosfery. Mamy nadzieję, że wśród czasu spędzonego z najbliższymi znajdziecie też chwilę na skecze kabaretowe. Dobrego odpoczynku życzy redakcja!
Do życzeń dokładamy wierszyk:

Jaj przepięknie malowanych,
świąt słonecznie roześmianych,
w poniedziałek dużo wody,
zdrowia, szczęścia oraz zgody!
PS Pamiętacie bożonarodzeniowy hit kabaretu Świerszczychrząszcz i Muzikantów (link przypominający). Z okazji Wielkanocy powstał nowy przebój!
Do wysłuchania zapraszają sami twórcy:
Kabaret Świerszczychrząszcz & Muzikanty mają przyjemność podzielić się z Wami nowym teledyskiem! Haś Band powrócił, a wraz z nim radość, słońce i mnóstwo pozytywnej energii! Wiosnę oficjalnie uznajemy za rozpoczętą, a Wielkanoc już za chwilę, więc oglądajcie, udostępniajcie dalej i wysyłajcie znajomym na Święta, a uśmiech i pogoda ducha niech będą z Wami! Haś Band Out!
Nowy przebój odnajdziecie na facebooku kabaretu Świerszczychrząszcz. Zapraszamy i polecamy. Wesołych Świąt!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 761 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio