Polsat potwierdza: skecze usunięte z powodu kampanii wyborczej!

Polsat potwierdza: skecze usunięte z powodu kampanii wyborczej!
11.10.2023 19:58
Polsat postanowił usunąć wszystkie skecze kabaretowe z ostatnich 5 miesięcy ze swoich platform (facebook, youtube, polsatboxgo). Pisaliśmy o tym wczoraj tutaj: Polsat usunał skecze z ostatnich miesięcy!. Dziś znamy oficjalne stanowisko Polsatu w tej sprawie.
Portalowi WirtualneMedia.pl udało się porozmawiać w tej sprawie z rzecznikiem Polsatu. Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat, potwierdził, że nadawca wycofał z internetu ostatnie odcinki „Kabaretu na żywo”.
początek cytatu
Nasza decyzja jest związana z tym, że nie chcemy, żeby nasze programy były wykorzystywane przez jakikolwiek podmiot sporu politycznego w toczącej się obecnie kampanii wyborczej. Nasze programy były, a nie powinny być wykorzystywane w trwającej kampanii.
koniec cytatu
WirtualneMedia donoszą o jeszcze jednej niepokojącej sprawie - według anonimowych źródeł z produkcji „Kabaretu na żywo” w odcinku pokazanym w zeszłą niedzielę nie znalazł się skecz mocno krytyczny wobec obecnej władzy. Zagrano go wcześniej na próbie, nie wzbudził wtedy zastrzeżeń u realizatorów.
To co wczoraj pozostawało w sferze domysłów, dziś znalazło potwierdzenie w słowach rzecznika Polsatu. Pozostaje mieć nadzieje, że po wyborach sytuacja wróci do normalności i nikt nie będzie musiał cenzurować skeczów w prywatnych, niezależnych mediach.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio