Górski o decyzji Polsatu: nerwowe ruchy!

Górski o decyzji Polsatu: nerwowe ruchy!
24.10.2023 16:50
Nie milkną echa po decyzji Polsatu o wstrzymaniu emisji programu "Młodzi i Moralni", a także usunięciu z sieci wszystkich skeczów z ostatnich 5 miesięcy. Głos w sprawie zabrał Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju), który odniósł się do ostatnich wydarzeń.
W rozmowe z WirtualneMedia.pl Robert Górski skomentował decyzję o zdjęciu z niedzielnej ramówki Polsatu nagranego w czwartek programu "Młodzi i Moralni":
początek cytatu
Polsat zachował się strasznie. Nie rozumiemy tego, bo nikt z nami nie rozmawiał o tym, ani nas nie ostrzegał, dowiedzieliśmy się tylko, że w niedzielę nie zostanie emitowany kolejny odcinek i nie wiadomo, co dalej z następnymi.
koniec cytatu
O przyczynach takiej decyzji Robert Górski spekuluje:
początek cytatu
Sądzę, że to efekt wyborów albo biznesów, które prowadzi prezes Solorz z właśnie odchodzącą władzą.
Te wszystkie nerwowe ruchy są podyktowane biznesami, o których nie wiemy.
koniec cytatu
Z oficjalnych danych wynika, że wyemitowany w minioną niedzielę film sensacyjny osiągnął 2-krotnie mniejszą oglądalność niż ta, którą generował program kabaretowy "Młodzi i Moralni". Z biznesowego punktu ta decyzja się w żaden sposób nie broni.
Co dalej z Młodymi i Moralnymi?
Na ten moment nie wiadomo. Nawet Polsat wciąż nie potrafi udzielić jednoznacznej odpowiedzi w tej sprawie. Kabarety mają zakontraktowane nagranie jeszcze 4 odcinków, ale nie mają informacji, czy te odcinki zostaną wyemitowane.
Światełkiem w tunelu może być fakt, że na oficjalnej stronie Polsatu, w ramówce kanału na najbliżsżą niedzielę widnieje program "Młodzi i Moralni". Należy jednak pamiętać, że decyzję o braku emisji poprzedniego odcinka podjęto w piątek (2 dni przed emisją), więc jeszcze wiele może się zmienić.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio