Kabaret w Łodzi!

Kabaret w Łodzi!
04.11.2023 18:07
Łódź aspiruje do tegorocznej stolicy kabaretu! Wszystko za sprawą niesfornego kierowcy, który postanowił złamać zakazy i zaparkować w miejscu, które przeznaczone było pod budowę nowej drogi.
Rzecz dzieje się w centrum Łodzi. Na miejsce budowy przyjeżdża zamówiony beton, a po środku przyszłej drogi stoi srebrny król szos! W grę wchodzą grube miliony zainwestowane w remont, służby okazują się bezradne a sytuacja patowa. Na szczęście zaradność budowlańców zwycięża - na trytytki i gwoździe budują zaporę, odgradzając pojazd od reszty jezdni, na którą rozpoczynają wylewać beton.
Na memy nie trzeba było długo czekać! Internet tylko wyczekuje takich okazji, by móc wykazać się kreatywnością! :) Oto pierwsze efekty:

Co Wy sądzicie o całej sprawie? Naszym zdaniem jest to jeden z lepszych występów kabaretowych tego roku! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio