Lista NOS: A jednak lider bez zmian!

Lista NOS: A jednak lider bez zmian!
10.07.2014 11:01
Za nami kolejne, 384-te notowanie listy najczęściej oglądanych skeczów. Tym razem walka o pozycję lidera była zacięta. Ostatecznie jednak lider obronił swoją pozycję, a kabaret Nowaki musi pogodzić się z drugą pozycją.
Ostatnie miejsce na podium przypadło Kabaretowi Moralnego Niepokoju. Ich nowy skecz najwyraźniej przypadł Wam do gustu. I to na tyle, że w niecały tydzień skecz ten uplasował się na bardzo wysokim, 3. miejscu. Zastąpił na tej pozycji Ślub Kena i Dorin, który ustąpił miejsca także Męczącym, by ostatecznie zakotwiczyć na piątej pozycji.
Całą lista dostępna jest tutaj: LISTA NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio