Neo-Nówka ostrzega - uważaj na serwisy samochodowe!

Neo-Nówka ostrzega - uważaj na serwisy samochodowe!
14.07.2014 11:54
Stało się. Kolejna osoba padła ofiarą przekrętu w serwisie samochodowym. Tym razem padło na pana Adama. Na szczęście na miejscu jest program interwencyjny 112. To oczywiście krótkie podsumowanie najnowszego filmiku Neo-Nówki, który ukazał się niedawno w sieci. Tym razem tematem przewodnim są przekręty w serwisach samochodowych.
To już kolejny short Neo-Nówki. Najwyraźniej panowie odkryli w sobie żyłkę aktorstwa. Bądź też pozazdrościli Kryspinowi królowania w internecie. Faktem jest, że Neo-Nówka rozkręca się w tej dziedzinie, a co najważniejsze - robi to bardzo udanie. Choć przyznam szczerze - z większą niecierpliwością czekam na ich nowe skecze aniżeli na kolejne filmiki.
Warto przypomnieć sobie ich wcześniejsze "shorty":

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio