Co się stało z wąsami Wójcika?

Co się stało z wąsami Wójcika?
09.05.2015 01:33
Podczas realizacji programów kabaretowych niejednokrotnie dochodzi do niespodziewanych i niezwykle zabawnych sytuacji, które bawią publiczność w studio, a o których widzowie przed telewizorami nie mają pojęcia. Każda taka sytuacja, która odbiega od scenariusza budzi w kabareciarzach instynkt improwizacyjny. Są tacy, którzy potrafią znakomicie się w tym odnaleźć. Z pewnością do takich osób należą Marcin Wójcik i Robert Górski, czego dowodzi poniższy przykład gdy podczas kręcenia skeczu Michałowi Wójcikowi... odkleiły się wąsy!
Nieplanowana przerwa wymuszona złośliwością rzeczy martwych okazała się znakomitą okazją do krótkiego pożartowania. A ponieważ widzowie kochają wpadki i nieplanowane sytuacje toteż bawili się przy tym znakomicie.
A cała ta sytuacja miała miejsce podczas odgrywania tego oto skeczu:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio