Jeszcze będzie o nich głośno, czyli czy znasz już ten kabaret? - Kabaret Pod Napięciem

Jeszcze będzie o nich głośno, czyli czy znasz już ten kabaret? - Kabaret Pod Napięciem
04.06.2015 12:34
Pora na kolejną odsłonę naszej akcji wspierającej młode kabarety. Z Podkarpacia, gdzie poznaliście Kabaret Trzecia Strona Medalu, przenosimy się nad morze. Właśnie tutaj czeka na Was...
Kabaret Pod Napięciem! Chłopaki z Gdańska to bardzo nietuzinkowe trio komediowe, które bawi widzów na terenie całej Polski już czwarty rok. W skład grupy wchodzą: Arkadiusz Pawłowski, Maciej Wójtewicz oraz Michał Sidorkiewicz. Dwóch pierwszych można oglądać na scenie, ostatni wspiera kolegów błyskotliwym wciskaniem "Play" w odpowiednich momentach. Robi to jak nikt inny na świecie i ma przy tym ten charakterystyczny błysk w oku!
Maciek i Arek poznali się na warsztatach improwizacji scenicznej. Z tą techniką, tudzież dyscypliną sceniczną, mają wiele wspólnego i do dzisiaj bardzo często improwizują na scenie i poza nią, co przynosi przekomiczne efekty. Michał zaś dołączył do składu nieco później, ale zakorzenił się i konsolety nikomu nie odda.
Jeśli chodzi o styl Kabaretu Pod Napięciem, to jest on trudny do określenia i okiełznania, ale widać, że chłopaki uwielbiają wszystko, co jest związane z absurdem. Ich żarty i skecze są zróżnicowane, często zaskakujące i przesiąknięte nawiązaniami do popkultury, szczególnie lat '90, które kabareciarze wspominają najlepiej. Arek, jako miłośnik sucharów, dorzuca od siebie masę gier słownych, Maciek jest bardzo mobilny na scenie i poza nią, co pozwala im tworzyć duet a'la Flip i Flap z małym twistem - Flap także potrafi zawładnąć sceną poprzez swoje kocie ruchy.
Programy KPN-u to wybuchowe, nieprzewidywalne mieszanki. Ich znakiem rozpoznawczym jest pozytywna energia i świetny kontakt z publicznością. Wielokrotni zdobywcy Nagród Publiczności podkreślają, że choć nie tworzą skeczów pod publiczkę, to opinia widzów jest dla nich bardzo ważna, a droczenie się z widownią to coś, co absolutnie uwielbiają. Flagowy skecz? Na pewno nietypowy superbohater Fatman, ale trzeba przyznać, że charakterystycznych postaci u nich nie brakuje.
Niedawno mieli zaszczyt rozegrać setny występ i nic nie wskazuje na to, żeby spoczęli na laurach. Kabaret Pod Napięciem cały czas działa na pełnych obrotach. Zapraszamy do zapoznania się z ich twórczością, zwłaszcza na występach, bo tej energii i pozytywnej głupawki po prostu trzeba doświadczyć na żywo!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio